Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért csinálja ezt a gépem?...

Miért csinálja ezt a gépem? Mi lehet az oka? (Bővebbent lent! )

Figyelt kérdés
Vettem egy uj hp gépet és amikor be akarom kapcsolni akk kék a képernyő. Nem megy tovább. Ujrainditom, és veszettül zúg. Nem lehet kikapcsolni. És aztán kihuzom a konnektorból. És utánna még egy párszor ez eljátcódik mire sikerül végre bekapcsolnom. Mitől lehet ez?
2010. okt. 10. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha csak úgykihúzod mégjobban tönkremegy :)
2010. okt. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
DE akk mit csináljak? Kikapcsológombot megnyomva nem történik semmi :s
2010. okt. 10. 21:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Ennyiből nehéz megállapítani. Lehet hogy valamelyik hardver a hunyó. Winyó vagy proci. Vidd vissza amíg garis.
2010. okt. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy nem garis. Holnap el tudom vinni a számtech boltba. De kb mennyibe fog kerülni ez nekem?
2010. okt. 10. 21:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt nehéz megállapítani... :/ előbb annak kéne kiderülni hogy mi a baja...
2010. okt. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ha új akkor garis

ha nem új akkor azért adták el mert tudták hogy hibás és behúztak a csőbe elég rendesen..

2010. okt. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A winyót letudod ellenőrizni pl.: egy hard disk sentinellel. Persze ha sikerül elindítani. Kék halált nem csinált? Vagy ha le tudod venni az oldalát anélkül, hogy agyonvágna az áram (próbáld kikapcsolva) nézd meg, hogy minden venti forog e indításkor. Vagy próbáld újratelepíteni az oprendszert...
2010. okt. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Miközbe be van kapcsolva, nem csinál semmi érdekeset. Semmi kékhalál v ilyesmi. Csak egyszerűen nehéz beinditani :s
2010. okt. 11. 18:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!