Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan csináljam meg?

Hogyan csináljam meg?

Figyelt kérdés

Cs:go FPS boostot akartam csinálni beállításokban a játékmódot be Kellett kapcsolni, a futtatás alkalmazásban a processzorok számát maxra állítani, szintén a futtatás alkalmazásban valami fájlokat kellet ki törölni, viszont ahogy meg csináltam ki írta hogy indítsam újra meg is történt viszont valami nagy Baja lett a laptopomnak ezeket írja

: Felkészülés az automatikus javításra.

: Számítógép diagnosztizálása

Nem megfelelően indult el a számítógép

Az újraindítás lehetőséggel indítsa újra a gépet ez néha elegendő a probléma megoldásához ez nem működik.

Speciális lehetőséggekkel más módszereket is kipróbálhat. Azok sem működnek, nem tudom mi tévő legyek hogyan tudnám meg csinálni semmit sem enged alaphelyzetbe sem engedi rakni.



2023. ápr. 26. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"a futtatás alkalmazásban valami fájlokat kellet ki törölni"


Igen, a lehető legjobb ötlet valami fájlokat törölgetni. Sok sikert a reinstallhoz...

2023. ápr. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1# jó bevallom hogy hülye voltam és annak ellenére hogy a kommentben le volt írva az a probléma ami velem is most meg történt akkor is be dőltem undorítóan szánalmas emberek vannak... Több ilyesmit ha milliós megtekintés van rajta akkor sem fogok feltéve ha egyáltalán meg lehet csinálni,de nem erről van szó hanem arról hogy hogyan csináljam vissza?
2023. ápr. 26. 19:07
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 nagyon akartam cs:goval játszani sajnos még a pénz tárcám nem áll készen ahhoz hogy új gépet vegyek!
2023. ápr. 26. 19:08
 4/6 anonim ***** válasza:

"hogyan csináljam vissza?"


Az első hozzászólás ismételt elolvasásával.

2023. ápr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kicsit bővebben pls most nem értem miért kell egyébként bunkónak lenni, de mindegy reinstall. Csak ennyi? Azt nem írod le hogy kell pld? Más opció nincs ebben a menüben amit a gép kiad mert mindent próbáltam és egyik sem működik!
2023. ápr. 26. 19:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Linkeld már be a leírást vagy videót, amit követtél
2023. ápr. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!