Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 21 colos Full HD IPS 1ms 75Hz...

21 colos Full HD IPS 1ms 75Hz monitor jó vétel használtan 10 ezer forintért?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 20. 22:43
 1/6 A kérdező kommentje:
És HP márkájú monitor.
2023. ápr. 20. 23:08
 2/6 anonim ***** válasza:
Én mondjuk egy fillért nem adnék érte, mert nekem kicsi. Amúgy ha megnézed pl hardveraprón az aktuális használtpiaci árat, akkor szerintem könnyen ki tudod következtetni majd, hogy ez jó ár-e 😉
2023. ápr. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
17 colos monitorom van. Azután a 21 col is jó nekem és Full HD felbontáshoz is jó még ez a méret olcsóbban nem?
2023. ápr. 20. 23:55
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát most láltlanban: árukereső szerint a legolcsóbb 21 colos, full HD IPS monitor 35 ezer körül van. Ehhez képest a 10 ezer olcsó. Egy monitor pedig nem igazán szokott csak úgy magától tönkremenni, legalábbis én még a földi pályafutásom alatt nem láttam olyan monitort, ami külső behatás nélkül tönkrement volna - nyilván van ilyen is, de ritka.


Nem tudom mire szeretnéd használni, de átlag felhasználásra szerintem tökéletes.

2023. ápr. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs vele baj, szép álapotban van, akkor totál átlag ár érte.
2023. ápr. 21. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
Persze ez teljesen jó, sőt nagyon jó ár érte! 4-es azért tud tönkremenni, főleg a belső táp (ezért is érdemes használtan általban külső táposat keresni), vagy ha használat közben halk sípoló hang jön belőle az is jel lehet a korai halálra, de igazad van,tényleg nagyon ritka, hogy egy monitor magától elszáll, ha nem éri külső behatás.
2023. ápr. 21. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!