Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az alábbi konfiguráció megér...

Az alábbi konfiguráció megér 100.000 Ft-ot?

Figyelt kérdés

PROCESSZOR: Intel Core i7-3770 4-Core 3.4GHz

PROCESSZOR HŰTŐ: Deepcool GAMMAXX 300

VIDEOKÁRTYA: ASRock Radeon RX 570 8GB (Accelero Twin Turbo 3)

ALAPLAP: GIGABYTE GA-H77-D3H

RAM: Apacer 2x8GB 1600Mhz

SSD: ADATA 128GB 2.5

HDD: Seagate Barracuda 1TB 2.5

TÁPEGYSÉG: EVGA 500B 500W

SZÁMÍTÓGÉPHÁZ: Deepcool Tesseract WHITE (2db 120mm fan)


2023. márc. 23. 10:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Csa hiába nézzük az alkatrészárakat, egyben sosem ér annyit, nem a semmiért jönnek ki olcsóbbra az egyben eladott gépek, szóval nagyon max a 80.
2023. márc. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
@11, hol jönnek ki olcsóbban az egyben eladott gépek? A képzeletedben? Láttad már hogy mennyi sokszáz értékeléses profil aktív hardveraprón, akik használt alkatrészekből gépeket raknak össze, profitot raknak rá, és működik az üzletük? Sosem értettem az ilyeneket, hogy egyben kevesebbet ér. Miért, ha te összeraksz valamit akkor mínuszos az óradíjad vagy mi?
2023. márc. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
47%

Akkor számolgass, szerinted miért hangzik el sokszor hogy alkatrészenként jobban megéri eladni a gépet? Pont ezért, mert úgy többet ki tud belőle hozni mint amennyit átlagosan kap érte.


A hardveraprot meg ne hozd ide, mikor úgy kezdődik, hogy felvásárlás piaci ár alatt.... úgy nem nehéz hasznot kihozni, ha a 100-at érő vga-ért ad 70-et, akinek meg gyorsan kell a pénz eladja neki ennyiért.

2023. márc. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

50k

2012-es proci. Mit akarsz érte kérni? 4-5-k max!

A videókártya ér valamit. Meg a RAM.

HDD-t én sosem számolom semmibe, nem tudhatjuk mit kapott, mikor adja be a kulcsot. Ventillátorok mennek ki tudja hány éve.

2023. márc. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
47%

"magyar lakosság jelentős részének ez egy csúcsgép lenne!"


A szegénységben élők és a kereset nélküli, főleg tinik körében lehet, hogy ér valamit ez a gép, a semminél több kategória.

11 éves a CPU és a lap, pár éves multi játékok alatt konkrétan összefossa magát ez a gép.

Az első komolyabb gamer gépemet 2007-ben vettem egy 1GB-os 8600GT-vel. Egy egész nyarat dolgoztam érte reggel 6-tól délután 5-6-ig, hogy meglegyen. Soha nem finanszírozták a szülők a szórakozásomat, ha kellett valami akkor megdolgoztam érte, mint ahogy az első motorom, és autómért is.

Jelenleg millió feletti konfigom van, ezért bő 2 évet spóroltam, hogy meglegyen.

Szóval fogd vissza magad, mert az arrogáns inkompetens stílusod már messziről bűzlik. Jóideje rontod itt a levegőt a kategóriában az ostoba és félrevezető megjegyzéseiddel (mert válasznak nem lehet nevezni).

2023. márc. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
15-ös, azért az megvan ugye, hogy a legtöbb ember nem játszik a gépekkel. és egy ilyen erős gép munkára, multimédiára nagyon is jó! Nem mindent a 10 éves taknyosok szemszögéből kell ám nézni, akik számára ha valami nem fut 120 fps-el akkor szr a gép!
2023. márc. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!