Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Okostelefon okosóra párosítás...

Okostelefon okosóra párosítás hiba, vki segítene? több lenn

Figyelt kérdés

Az okostelefon: Samsung galaxy a20e, okosóra: galaxy watch active 2


Párosítani akartam őket, tehát először okosórán rámentem a telefonhoz való kapcsolódás menüpontra az általános beállításokban, teló fel is ismerte (galaxy wear), majd a kód is mindkét eszközön okés volt, továbbment, ezután teló megkérdezte, hogy el-e fogadom adatvédelmi stb funkciókat, igen-re mentem, aztán helyadatok engedélye következett, és itt akadt meg, 4 lehetőség közül lehet választani: Mindig engedélyezett/Csak alkalmazás használatakor engedélyezett/mindig kérdezzen rá/tiltás - és ennyi, rájuk lehet menni és egyet kiválasztani, de tovább nem megy, nincs tovább vagy egyéb gomb, telón meg csak ez van kiirva: a befejezéshez nézze meg a telefont.

Ilyenkor mit lehet tenni? ráadásul nem jön vissza a telefon szokásos előlapja amin az óra meg egyéb van, csak ez a hülye párosításos képernyő a "gyerünk" felirással sárga háttérben, pedig restartoltam, és akkor is ez jött ki... Mit tegyek?



2023. febr. 16. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
reseteld az órát és kezdd előről a párosítást
2023. febr. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
resetelni nem akkor kell, mikor uj telefont adsz hozzá? ehhez még nem adtam semmi telefont
2023. febr. 17. 19:57
 3/3 A kérdező kommentje:
na, vhogy összekapcsoltam őket, viszont valami nem jó, ugyanis nem tudok semmit tartalmat küldeni az órára (képek). Az órán folyamatosan ez van kiirva: a befejezéshez nézze meg a telefont - ki se tudok lépni belőle
2023. febr. 19. 15:55

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!