Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek az INTEL Core...

Szerintetek az INTEL Core i7-870 2.93Ghz 1156 vagy az AMD Phenom II X6 1090T 3.20Ghz AM3?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 20:54
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Melyik a jobb?
2010. okt. 4. 20:56
 2/18 anonim ***** válasza:
i7
2010. okt. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
14%
ár/teljesítményben egyértelműen az AMD!!!!, fogjátok már fel!!!! :@ senkinek nem kell már sz@r drága intel, mert az lófasz, csak mivel az a random úgy a világon ezért veri mindenki magát rá...csak teszteken van különbség konkrétan eközt a 2 proci között, te nem veszed azt észre, mert nem lényeges!!!
2010. okt. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:

attól függ mire kell


játékra inkább a phenom programoknak pedig az intel de szerintem a phenom az jobb mert 6magos és a ghz-je is nagyobb és azt 6 kell venni az i7-es pedig csak 4 magos és sokkal drágább

2010. okt. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
AMD. Én 3 éve vettem egy Phenom9600-ast és a mai napig FullHD játékokra elég.
2010. okt. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Jenci ***** válasza:
Valóban a felhasználástól és még a pénztárcádtól függ,melyiket akarod használni.Azt azért ne felejtsük el,hogy az i7-ben benne van a HT technológia és 4 magnál ez mindjárt nem semmi!
2010. okt. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag megegyeznek teljesítményben. Játékokban meg végképp nincs különbség. Olcsóbb egy AMD-s rendszert megépíteni, mint egy hasonlót Intel cpu-val. Az Intel jelen esetben akkor jöhetne szóba ha valamilyen speciális igényed lenne, de ez nem érinti az átlag felhasználókat. Most éppen nem néztem utána az áraknak, válaszd azt amelyik olcsóbb (tippre az AMD).


Az első két válaszoló meg "nó komment".

2010. okt. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Úgyértem a 2. és a 3.


2: a CPU valamivel drágább, de az alaplapok ugyanolyan árban vannak, úgyhogy kb. bolttól függ, hogy melyik jön ki olcsóbban. Ne jelentsd ki, hogy nem lényeges a teljesítmény. Azért létezik a 9xx széria, mert sokaknak az. Az AMD is szívesen belépne a kategóriába ha tudna mivel.


3: na ez az igazi no comment. Ilyen komoly érvelést még nem láttam. Nem is részletezem, mert úgysem értenéd.


Előző voltam.

2010. okt. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Játékra kellene és ez a két proci kb egy árban van, de az amd 6magos 6mb cache-el az intel pedig 4magos 4mb cache-el és az intel-t elméletben jobbnak mondtják! Hangsúlyoznám ez a két proci EGY ÁRBAN VAN!!!!!!!!
2010. okt. 5. 13:30
 10/18 anonim ***** válasza:

[link]

Ráadásul az i7-870 nem is szerepel a tesztben, csak a 860... De az is jobb az X6nál a játékok terén... :)

Szóval szerintem i7-est vegyél... :P

2010. okt. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!