Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Amikor bekapcsolom a monitorom...

Amikor bekapcsolom a monitoromat csak felvillan a kép egy pillanatra, utána fekete lesz. Mi a baja?

Figyelt kérdés

Tegnap még semmi baja nem volt, ma meg be akarom kapcsolni és nem indul. A számítógép rendesen búg és világít. A monitor kap áramot mert világít és gondolom jelet is mert amikor felvillan akkor a bejelentkezési háttérképemet mutatja. Mindig csak induláskor villan, utána semmi. Típusa: LG 29wk500-P

A válaszokat előre is köszönöm!



2023. febr. 1. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Videó kártya probléma lehet, de elsőnek mondjuk kábel cserével próbálkoznék -vga-dvi-hdmit végig próbálni.
2023. febr. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A monitor tápja lesz szerintem. De próbáld ki a monitort másik géppel, vagy másik monitorral/tévével a gépet.
2023. febr. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szirty ***** válasza:
100%

Szerintem semmi baja a kábelnek meg a videokártyának.


Valószínűleg a monitor háttérvilágításának a meghajtó elektronikája hibás.

2023. febr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utanaolvasgattam es beszeltem tobb wmberrel. Az egyik ismerosom is azt mondta, h a hattervilagitas lesz a baj es, h ugy tudom meg ha bekapcsolva eros fennyel megvilagitom a kepernyot es benyom a gombjat akkor a beugro kis menu ablakot nagyon halvanyan ki lehet venni. Es ez a baj. A gond az, h azt is mondta, h ezt nem lehet cserelni, ujat kell vennem.
2023. febr. 2. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!