Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jó proci a Pentium D szériája?

Jó proci a Pentium D szériája?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 08:18
 1/3 P.O.C. ***** válasza:

Nem igazán. Az Intel eddigi legnagyobb fogyasztású és legtöbb hőt termelő szériája.

Az akkori ellenfele az AMD s754 és a s939 alacsonyabb órajellel verte őket.

2010. okt. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pontosan így van, ahogy az előttem válaszoló írta. Manapság sokkal modernebb processzorokat gyártanak, fogyasztásuk töredéke a Pentium D-hez képest, viszont teljesítményben is sokkal jobbak.

Ha azon gondolkozol hogy veszel egyet használtan, akkor lebeszélnélek róla, nem olyan jó vétel az (nem, még egy celeron után se, inkább egy teljes gépcsere).

2010. okt. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem P4 935D van, kétmagos, 3.2GHz, 2MB cache. Amikor vettem, az akkor Core2Duonak hívott E5400 méregrdága volt, de lényegesen gyorsabb mint ez, és valószinűleg használtan mostmár olcsóbb is. Amelyik alaplapba ez belemegy, abba az E5400 is.
2010. okt. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!