Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha csak játékra kell akkor...

Ha csak játékra kell akkor most megérősebb egy Ps5/Xbox series X/S mint építeni egy pct?

Figyelt kérdés
2023. jan. 20. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Ha van mellé egy olyan pcd/laptopod amivel az alap teeendőidet megtudod mellette oldani akkor szerintem igen.
2023. jan. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Mármint konzolt.
2023. jan. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 P.O.C. ***** válasza:
55%
Csak ha szereted a konzolokat. Én vagy 3 éve 89 ezerért vettem új Xobox One X- et akcióba. Mondom annyit csak megér, viszont alig van bekapcsolva. Van mellette egy Gamer PC -m (10. gen i5, 16 GB RAM, RTX 3060). Inkább azt nyúzom. Egyszerűen képtelen vagyok megszokni konzolon a kontrollert. Ha nagy ritkán be is kapcsolom, verekedős, autós játék meg meg egy kis Worms.
2023. jan. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

Azt mondják a konzol jobb befektetés játékra, de ahogy a 3as írta: én is képtelen vagyok kontrollerrel játszani. Pláne FPS-t. :D

Verekedős, autós játékok még oké, de pl én játszom MMO-val is, oda kb muszáj a PC.

2023. jan. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%

Ez teljesen egyéni preferencia kérdése.


Ha nem vagy egy "hardcore gamer", csak szeretsz néha kicsit leülni játszani de nem akarsz foglalkozni vele azon túl hogy bekapcsolod és megy, akkor a konzol való neked.


Egy olyan PC ami egy Series X vagy PS5 teljesítményét tudja játékokban, ma ha használt alkatrészekből építkezel olyan 250-300 ezer forint között van, újból a másfélszerese. Csak ugye ezzel nem kizárólag egy játékkonzolt kapsz, hanem egy jó számítógépet is annak minden funkciójával, amit ezután fejleszthetsz még évekig amennyiben több teljesítmény kell, nem kell teljesen újat venni. Plusz tudsz játékokat modolni, nagyon akciós Steam, Epic stb játékkulcsokat tudsz venni a neten sok megbízható boltból, tehát ott még valamennyi költség vissza is jön, ha veszel játékokat.


Inkább emberfüggő ez most, mint objektíven költségek kérdése.

2023. jan. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 NTBS ***** válasza:
Én gépet vennék. Több mindenre tudod használni.
2023. jan. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!