Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért csinálja ezt a gépem?

Miért csinálja ezt a gépem?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja már, hogy a gépem nem működik megfelelően. Ahogy bekapcsolom a gépet, egymás után többször újraindul. Sokszor azt irja ki, hogy "A Windows problémát észlelt, ezért a rendszer védelmének érdekében leállt. " Aztán adja a tippeket, hogy távolítsak el minden újonnan telepített hardvert. Állandóan újraindul egymás után, és naponta kell újratelepíteni, mert azt irja ki hogy a "C:/Windows/System32/config/system " fájl hibás, vagy nem található! És mindig ujrarakom de mindig ezt irja ki. Ha pedig újrarakom a windowst akkor egy napig jó.. ameddig ki nem kapcsolom, mert a másik nap már kezdi előlről.


Mi lehet a baj? Alaplap,winchester, memória, esetleg proci a rossz? Kérlek segítsetek!!!


2010. okt. 3. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Esetleg virus ha nem jól rakod újra akk a virus megmarad a gépeden, mien virus írtod van?

Am nem lehet h telepitö cd hibás?

2010. okt. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A legújabb Nod32 van. De most mivel újraraktam a gépet, jelenleg nincs rajta. A CD nemtudom hogy hibás-e. De a tény az, hogy a haver windows-ával semmi gond nem volt. Ezt pedig kiirta nekem.. lehet hogy a windows a gond. De ha jól emlékszem akkor az ővével is ezt csinálta... :(


Csökkentett mód--> vírusírtás megoldhatja?

2010. okt. 3. 13:27
 3/6 anonim ***** válasza:

proc kizárva, merevlemez is, ha betölt róla az oprendszer...

Alaplapi hiba max úgy lehet, ha valamelyik eszköz nem is működik rajta(hangk, Lan, stb) én inkább az oprendszerre gyanakodnék, valamint a memória is lehet hibás, vagy rossz kontaktos. Első körben áramtalanítanám a gépet, kivenném a memóriát(kat) és visszaraknám (mindegyiket) más helyre, mint ahol volt. Áram vissza, boot. Ha tovább csinálja, akkor ha nem vagy biztos magadban, akkor formázz merevlemezt, és telepíts tiszta rendszert. Ha akkor is csinálja, akkor memóriahiba.

2010. okt. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2010. okt. 3. 13:30
 5/6 anonim ***** válasza:
A második válaszoló Nagyágból le írta. Lehet hibás telepítő lemez, lehet boout virtus ami a nem megfelelő telepítés során megmarad. Tehát mindenképp formázd a meghajtót!
2010. okt. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem többször az miatt csinált ilyet mert a winchester tápkábel csatlakozója kilazult,miután a hüvelyeket picit összeszorítottam kis csavarhúzó segítségével jó lett.
2010. okt. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!