Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy 4 TB-os, külső...

Vettem egy 4 TB-os, külső merevlemezt. A számítógép ebből csak 3600 gigát ismer fel. Miért?

Figyelt kérdés

2023. jan. 16. 19:06
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
74%

Én csak azt nem értem, hogy miért nem egyszerűbb beismernie, hogy tévedett? Miért kell ilyen kamuszotikat kitalálnia? Értem én, hogy nem kellemes, ha az embernek nincs igaza. De akkor vagy ha elég tökös, akkor ismerje be, hogy ő nézte el, vagy ha ez sérti az egóját, akkor hallgasson. Egy hét múlva úgysem emlékszik senki erre a kérdésre.

De nem. Inkább még hülyét csinál magából. Mondjuk nekem mindegy, én jüt derülök a vergődésén, csak megérteni nem fogom soha.

2023. jan. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
91%

Valószínűleg az egész egy hatásvadász kamukérdésnek indult, ahol a kérdező látványosan felháborodik majd kioktatja a válaszadókat, miközben nyilvánvalóan nincs igaza - az pedig még inkább gerjeszti a kommenteket.

El kell engedni és nem etetni a trollt.

2023. jan. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
95%

Én a kérdés kamu mivoltában egyáltalán nem vagyok biztos. :D Nem tudnám már megszámolni, eddig hány embernek kellett elmagyaráznom, hogy "miért nem annyi, amennyi". Csak mondjuk 1 TB-nál a különbség még "szemre" nem feltűnő. (1 TB = 0,91 TiB nagyjából.) Arányaiban itt sem, de "szemre" látványosabb, hogy már majdnem fél GB "hiányzik".

Azt sem tartom kizártnak, hogy tényleg visszavitte. Csak aztán ott alaposan kioktatták, hogy mi a helyzet.

2023. jan. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
96%

"Vissza vittem a 4TB merevlemezt a boltba, ahol vettem. Elmondtam, hogy mi problémám, az eladó megnézte, hogy tényleg 3600 giga, amit mondtam, és lássanak csodát igen annyi volt."


Vagy az eladó volt nagyon hülye, vagy minket nézel hülyének...

2023. jan. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Thunderfairy ***** válasza:
Más mértékegységgel van számolva. De ezt már elmagyarázták a többiek.
2023. jan. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!