Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért akadozik a film lejátszá...

Miért akadozik a film lejátszás közben?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy gépem amin ha videot nézek akkor ilyen belevibrálások vannak olyan mintha megakadna és kb 10 perc után el is tűnik a kép és feketén játssza tovább a videot. Video kártyám 128-mb-os, gép elég jó hogy egy vidit elvigyen, ram 512 xp alatt, 2 ghz, stb... mi lehet a hibám? Én video kártya hibára tippelek, de akkor meg azt nem értem hogy a gépen alapból miért nem vibrál mert bármit is csinálok viszi szépen csak a filmet játssza rosszul. Esetleg ha tényleg video kártya hiba arra hogy tudok rájönni? segítsetek köszi:)
2010. okt. 1. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Régebben ment-e?

Frissítettél-e mindent?

Más videólejátszóval próbáltad-e? (pl. VLC)

2010. okt. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Régebben tuti h ment csak ezt a gépet nem használták rég, drivert frissítettem amennyire tudtam, régóta foglalkozom gépekkel de ilyet még nem pipáltam mert szaggat a film meg minden azt még megérteném hogy valami nem bírja, dehogy el is megy és fekette lesz... próbáltam vlc-vel bs-playerrel, real playerrel és media plaíerral, mindegyikkel ugyan olyan.
2010. okt. 1. 20:38
 3/7 A kérdező kommentje:
Játékoknál is tapasztalom a vibrálást, furcsa színek is megjelennek és vibrál... nem tudja senki hogy mi lehet ez?
2010. okt. 8. 16:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Mióta van ez?

Ha tudod, csinálj rendszer-visszaállítást, hátha jó lesz.Ha nem, akkor tuti valami hiba van valamelyik hardveredbe, vagy vírust kaptál.

Előszőr is a vírusírtóval vizsgálj át mindent, aztán ha nem megy úgy se, akkor csinálj ey rendszer-visszaállítást.

2010. okt. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
amióta megvettem a gépet ilyen újratelepítettem mindent de ez maradt
2010. okt. 8. 16:55
 6/7 anonim ***** válasza:
próbáld meg más hardverekkel először másik videokártyával utána processzorral
2010. okt. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én pár dolgot megnéznék meg mielött szétszedném a gépet.Az egyik a hőfokok(CPU,GPU)Ha túl meleg valamelyik az is okozhat ilyet.Utána megnézném hogy filmnézéskor mennyi a CPU használat,az sokmindent elérul! Utána megnézném hogy milyen progik futnak a háttérben és minden feleslegeset kivennék onnan.Aztán jöhet egy komplett virus,adware stb irtás majd lapozófáj kikapcsolása azaz lenullázása,komplett töredezetségmentesítés de ne a gyári windowsé hanem egy jobbal(pl O&O) utána lapozofájl visszaállitása ugyan akkora méretüre és próba!

Ha mindezek után is ugyan az a tünet akkor jöhet a szétszedés és HW cserélgetés.

2010. okt. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!