Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A nap első indításánál, miért...

A nap első indításánál, miért akar a számítógépem felrobbani/elrepülni? Leállítom, bekapcsolom megint, és meg is javult, de újraindítás nem javítja meg. Hogy tudom végleg megjavítani?

Figyelt kérdés

Eddig teljesen normális hangja volt, de pár napja indításkor olyan hangos, mint egy helikopter, rendes ijesztő.

Első alkalomnál megijedtem és gyorsan újraindítottam, az nem oldotta meg, aztán kikapcsoltam, majd vissza és újra csendes volt. Azóta mindennap ez megy.



2022. dec. 14. 16:27
 1/4 Szirty ***** válasza:

Hűtőventilátor okozza.

Megijedni nem kell tőle, nem fog felrobbanni.

A hibás ventilátort viszont cserélni kell, mert idővel annyira leromlik az állapota hogy nem fog forogni ami túlmelegedési problémákat okozhat.

2022. dec. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet a tápod hútője is.
2022. dec. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor bootol a gép? Vagy ez valami vész mód?
2022. dec. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#1 jól mondja, hűtőventi csere kell neki. Nézd meg, hogy melyik venti hibás, vegyél egy ugyanolyat, aztán cseréld ki.
2022. dec. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!