Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Honnan lehet letölteni a...

Honnan lehet letölteni a Roadstar TEC 152 típusú kormányhoz a driver-t?

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Esetleg a gyártó oldaláról?
2010. szept. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kerestem,de ott nemtaláltam :s
2010. okt. 1. 13:47
 3/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk speciel én ilyen gyártóról az életben nem hallottam, google képkeresőjébe is beírtam, de még egy képet sem találtam magáról a kormányról! Ez egy noname gyártó, szal nem hiszem, hogy driver-e van!Nekem Genius Speed Wheel 3-am van, de ahhoz sincs nekem Driver, de nem is kell, emrt midnegyik game megy vele, de ha az F1 2010-hez kell a Driver, akkor sem reménykedj, mert még a Logitech Formula 1-et sem ismeri fel a game, nemhogy egy olyan noname-et, mint Pl. a tiédet, vagy az enyémet!Enyhe holtjáték van benne, de így is jó!
2010. okt. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Végignéztem sok oldalt, de sehol sem lehet megtalálni ezt a kormányt.


hol vetted, és mennyiért? Ha lehet utánanéznék....


Nagyon sok noname eszközt, ha nincs hozzá driver, akkor a windowsnak alapban fel kellene ismernie, mert olyan rendszerhez készítették, ami már bent van a rendszerben.


A mostani új eszközök a windows 7 kompatibilis 2 matricát" viselik, vagyis annak fel kell ismernie.


Vista, Xp gázosabb ilyen téren.


Az a baj, hogy annyira ismeretlen márka, hogy még a gyártó weboldalát sem találtam meg.


Ha tudsz, küldj több adatot róla, például a dobozára miket írtak?


Várom a válaszod......

2010. okt. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szia.

Sajnos nemtudom,hogy hol vették,mer egyik ismerősöm adta nekem.

XP van a gépen,de amikor rádugom a gépre akkor semmit nem ír ki a gép csak a kormányon világít egy gomb.

a pedál aljára csak annyi van ráírva, hogy Modell:Roadstar TEC-152

2010. okt. 3. 13:38
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

akkor csak egyet tehetsz. Kerestesd meg az ismerősöddel a driver cd-t, csak kutakodjon egy kicsit ő is az emlékezetében, mivel a kormány is tőle jött :-(

2010. okt. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

háát ő már kereste egy ideje de nem találta azér adta nekem de így akkor én tudok vele mit csinálni :S

akkor ezekszerint kuka?

2010. okt. 3. 16:10
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Egyvalamit még tehetsz:


Próbáld meg felismertetni egy windows 7-es géppel, ha metalálja, keress rá a felismert drivernek a windows xp-s verziójára.


Ha megtaláltad, az xp-re próbáld ezzel felismertetni.


Nem sok esély van rá, de ez is egy lehetőség. Volt olyan noname dvd író a kezemben, amit nem ismert fel az xp, és így sikerült megtalálnom a driverét ( asus driver kellett neki ).


Remélem, sikerülni fog....

2010. okt. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi, megpróbálom :)
2010. okt. 4. 15:16
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem XP-n és WIndows7-en is ugyanúgy volt, hogy:


Mondjuk nekem Genius Speed Wheel 3-am van!Nekem sincs Driver CD-m hozzá! De én nekem csak kalibrálnom kellett a Vezérlőpult-Eszközök-ben!Neked nincs olyan?Nézd meg ott! De ha ez sem, akkor Windows7-et a gépedre!

2010. okt. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!