Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mobile AMD Sempron (tm)...

Mobile AMD Sempron (tm) Processor 3000+ van a laptopomban, emelett 256 mb ram. A ram DDR 333 Mz. Érdemes-e lecserélnem?

Figyelt kérdés

Rambővítéshez megvan a hely. /2x1gb -ig bővíthető/ Talán a processzort is jó lenne kicserélni .Ha igen honnan tudom meg hogy milyen alaplap van a gépben ,illetve elbír-e egy másik processort?

Tudom nem új gép, már két éves de eddig tejesen megbízhatóan működött.Az újabb programok már nem igazán neki valók, ezért szeretném egy kicsit feljavítani.


2008. dec. 25. 07:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem érdemes. Vegyél inkább egy asztali gépet amin dolgozol, a laptop meg alkalmas arra, hogy kész anyagokat szállíts rajta ahova kell. Esetleg egy memória bővítést lehet rajta csinálni.
2008. dec. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Laptopban a processzorcsere nem igazán jó ötlet. Leginkább a hűtés miatt. Igen kevesen cserélnek laptop procit. Ha szeretnéd, hogy jobban fusson a géped, vegyél bele 2-1GB-os memóriát. 256MB igen kevés. Talán még kapható 333-as. Ha csak gyorsabb van az sem baj, mert úgyis 333-on fog futni az alaplap korlátai miatt. Arra ügyelj, hogy a két memória azonos legyen mindenben! Igen nagy gyorsulást fog okozni, nem beszélve arról, hogy 2GB memória esetén XP-nél a lapozófájlt kikapcsolhatod nyugodtan, ez is gyorsít.
2008. dec. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jól sejtettem, köszönöm a megerősítést mindkettőtöknek!

Boldog karácsonyt!

2008. dec. 25. 10:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Boldog Karácsonyt!
2008. dec. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!