Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a teendő winchester ügyben?

Mi a teendő winchester ügyben?

Figyelt kérdés

A minap haveromnak lefagyott a gépe, újratelepítettük (win7), de nem indult. Újrahúztum még vagy 2-szer, de utána a telepítésnél lefagyott, vagy el sem indult. Ma kiírta induláskor, hogy:


SMART Faliure Predicted on HD2 :FUJITSU MHZ2160BH G2-(S1)

WARNING: Immediately back-up your data and replace your hdd. A faliure may be imminent.

Press F1 to continue


Értek a gépekhez, de ilyet még én sem láttam. Mi a teendő ilyenkor?


2010. szept. 28. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld átmenteni másik HDD-re a cuccot ami van azon mert a végét járja.Amit kiír az hiba. azaz SMART meghalt.Ha még garis vidd vissza, ha nem akkor se használd mert bármikor megadhatja teljesen magát.
2010. szept. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajna garancia nincs, adat meg nemfontos. Akkor mehet a kukába, vagy lehet bele életet lehelni?
2010. szept. 28. 21:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Amilyen gyorsan tudod mentsd le róla az adatokat mivel az a vinyó haldoklik! Ha meg már le se lehet menteni akkor irány a bitmező.
2010. szept. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most láttam a 2.hsz-ed. Abba már életet lehetetlen verni.
2010. szept. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Holnap közlöm haverommal a dolgokat...
2010. szept. 28. 21:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!