Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Definiállná nekem vki a...

Definiállná nekem vki a számítógépagy/torony/ház szó jelentését?

Figyelt kérdés

Tudom h mi az de olyan wikipédiás pontos definíció kéne!(kerestem a googlen nem találltam)vagy nem írtam be helyesen.Nem is tudom pontosan h mit kéne beírni h megtalálljam.A felsoroltak közül egyikre sem ad helyes találatot!

Ha valaki tud 2 mondatos lehetőleg picit hosszabb definíciót rá leírhatná!

A segítségget előre is kössz!


2010. szept. 27. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Na akkor most minek a definíciója kell?
2010. szept. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A hardverelemek biztonságos és rendezett helyzetét biztosító fémdoboz. Mérete alapján megkülönböztetünk mini/micro/midi ATX illetve BTX és ITX méretű házat.

Tulajdonságai: Méret, 3'5/5'25 ös tárolórekeszek száma, támogatott alaplap, szín, extra funkciók: előlepi panel, ventillátor, rezgéscsillapító, hangszigetelt stb...)

2010. szept. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kössz 2.-ik erre gondoltam :)
2010. szept. 27. 19:06
 4/4 anonim ***** válasza:

szivesen.

annyit még hozzá hogy a tulajdonságoknál leírt méretnél a centikre gondolok, az ATX BTX ITX pedig inkább típus vagy szabvány. :)

2010. szept. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!