Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezzel a kábellel megoldható?

Ezzel a kábellel megoldható?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni, hogy ugye egy Gtx 1080ti vga-n van HDMI és displayport csatlakozás, de viszont a monitoron csak az a kék d-sub vga csatlakozás!

A kérdésem az lenne,hogy ha veszek egy HDMI D Sub átalakító kábelt akkor az úgy jó lesz vagy kell hozzá egy átalakító adapter is?


Illetve hogy ront e a képminőségen?


A válaszokat előre is köszönöm szépen!


2022. okt. 8. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én elsősorban inkább a monitorvásárlást javaslom.

Egy freesync IPS 144hz monitor azért már nyújt annyi pluszt, amiért megéri áldozni (ha egyszer így teszel, akkor a freesync csak DP-vel megy 1080ti mellett, hdmi nem.)


Amúgy persze, a digitális jelből analógot kell csinálni, ez aktív konvertálás, elmegy rajta egy kis idő. de lényegi problémát nem szabad okoznia, tehát warzone, csgo, stb... nem emiatt fognak megölni.


Arra figyelj, hogy ezek egyirányú átalakítók. neked olyat kell venned, ami hdmi/DP digitális jelből dsub analóg jelet csinálnak. fordított felállásban, a dsub->hdmi nem lesz jó.

2022. okt. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Elégnek elég, bár más kérdés, hogy ha az olyan régi monitor amin csak az van, akkor ott amúgy sem nagyon lesz képminőség.
2022. okt. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Aktív átalakítóra lesz szükséged.

[link]

2022. okt. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem régen hdmi-dvi 1 db átalakítóval ment a dolog. De hdmi-n hang is megy, az lehet bonyolultabb.
2022. okt. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagyis nem, hanem dvi-vga átalakítóval, rosszul írtam.
2022. okt. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!