Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy kapcsoljam vissza vissza...

Hogy kapcsoljam vissza vissza asus eee pcn a webcamerát ha eltüntettem a kis ikont is az óra mellől?

Figyelt kérdés
2008. dec. 23. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
MIért anélkül em tudod bekapcsolni a kamot? AMúgy a program fileól tudsz csinálni én is onnan csináltam! MErt én pontosan nem értem a kérdésed!Ha onnan sem tudsz akkor írj!
2008. dec. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én meg ezt a választ nem értem...


Az eee-nél a kamot is lehet teljesen áramtalanítani, mint a wifi-t, csak a camhoz nincs gyorsgomb, hanem a vezérlőpanelt kell használni, ami jellemzően az óra mellett figyel.


most melózok, de este, hazaérek megnézem neked (otthon van az eee-m), ha addig sikerülne megcsinálni, akkor írj, hogy ne törjen feleslegesen magam vele.

2008. dec. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az elég kellemetlen én újretelepítettem hasonló hbával, nem volt kedvem maceerázni.
2010. jan. 2. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!