Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudnám visszahozni a...

Hogy tudnám visszahozni a képernyőt?

Figyelt kérdés
Acer notebookomat nagy monitorra akartam rákötni, de a catalystban valahoigy átkapcsoltam egy másik kijelzőre, és most nincs kép! Megy a laptop, a bejelentkezési hang is megvan, de nem tudom visszahozni a képet !!! Mi ilyenkor a teendő? Ngyon kétségbe vagyok esve, aki tud segítsen. Csökkentett mód? Hogy tudom előhozni? A bekapcsolásnál csak F2-es boot menü van.
2010. szept. 26. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:

HA vinfos - mivel nem írtad ezért senki sem tudja, akkor gép bekapcsoláskor F8-at sűrűn nyomkodod. Akkor bejön a menü, amiben van csökkentett mód. Letörlöd a videokártya driverét majd újraindítás normál módban és telepíted a drivert megint.


Ha nem vinfos, akkor meg kellene írnod az op rendszeredet.


(Miért természetes minden júzernak, hogy vinfos???)

2010. szept. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

winfos :_S


nem tudom törölni, csak manuálisan totalcommanderből, de ha ujrainditom még mindig nicns kép. nem enged telepiteni csökkentett miodban, és törlésnél is errorozik.

2010. szept. 26. 17:06
 3/3 A kérdező kommentje:
csináltam valami rendszerhelyreállító cuccot, és az visszahozta. köszi azért a segítséget.
2010. szept. 26. 17:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!