Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Amit a boltból, vadonat...

Amit a boltból, vadonat újonnan veszek laptopot azokon márrá van telepítve minden frissítés?

Figyelt kérdés
Most a napokban vettem egy laptopot a mediamarketben és nem igen kér frissítéseket az alap beállításokat már meh csináltam rajta. Egyébként így újonnan most van először laptopom mindig használtan vettem és ugye azokat megszoktam hogy újra kell telepíteni és aktiválni a Windowst stb.

2022. szept. 27. 11:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

MM típusú üzletekben természetes hogy legális aktivált előtelepített windowsal árulják a laptopokat..


Frissítések meg a háttérben lefutnak, azzal nincs dolga a felhasználónak. Megnézheted a frissítési előzményeknél mi települt mióta hazavitted.

2022. szept. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Aha értem, így már minden világos :) akkor lényegében lehet is használni :) nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszát megy a zöld!
2022. szept. 27. 12:38
 13/14 anonim ***** válasza:
Azért én megnézném a gép támogatási oldalát, mert a fentiek csak a Windows-ra vonatkoznak.
2022. szept. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 NTBS ***** válasza:
Igen.
2022. szept. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!