Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok nekem egy megbízható...

Tudnátok nekem egy megbízható irodai konfigot ajánlani 150e környékén?

Figyelt kérdés

Irodai felhasználásra kell, abból is az egyszerűbbre, semmi 3d tervezés. Szerződések készítése, dokumentációk, adatlapok olvasása nyomtatása. Árajánlat készítés, levelezés stb feladatokra lesz használva. Nem én fogom használni, de még fizetni sem, így nem érdekem erősebb vagy éppen gyengébb gépet építeni. Adott feladatra kell és kész.

Egy Intel 10 gen (vagy 12 gen) I3/I5 ha belefér alappal lenne szerintem érdemes megépíteni, a többit rátok bízom. Nem zárkózom el az AMD-től, de a mostani 12400f köré épített konfigom engem meggyőzött egy időre... Ellenben ha gazdaságosabb, ár érték arányban jobb akkor lehet az.

Hdd nem kell bele, M.2 500Gb-os SSD ideális lesz bele. Integrált VGA megteszi, gépház pedig ki lett már választva (bevittem egyszer a saját gépemet és az megtetszett neki). :D


A segítséget előre is köszönöm!



2022. szept. 18. 22:39
 1/1 anonim ***** válasza:
66%
Erre még egy 12100 is túlzás, a legpraktikusabb egy AMD APU köré lenne építeni a konfigot.
2022. szept. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!