Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért ilyen lassú a Windows...

Miért ilyen lassú a Windows Boot képernyőjének kirajzolása?

Figyelt kérdés
Kicseréltem a gépben a processzort (Intel Celeron 1,7Ghz-es volt benne) egy Intel Pentium IV 3Ghz-esre. Újratelepítettem a Windows-t, hogy a rendszer 100%-osan az új procival dolgozzon. Most pedig olyan lassan rajzolja ki a Windows boot képernyőjét, hogy az nem igaz! Fél percbe telik, mire előtűnik a sötétből! Mit tudtok javasolni? A BIOS beállításokat már lereseteltem, de ha vmit külön be kéne állítani ott, akkor az se okoz gondot...
2008. dec. 22. 18:35
 1/1 anonim ***** válasza:

hello

éehet hogy nem igazán kompatibilis a proci az alaplabal és ütik egymást. probáld ki egy másik procival hogy ugyanezt csinálja-e ?! Ha ugyan ezt csinálja akkor viszont más a baj de ha meg utána jo akkor meg vagy uj alaplap vagy uj proci

2009. jan. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!