Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit fejlesszek a gépemben?

Mit fejlesszek a gépemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A PC-men elég rosszul fut a GTA 5

Hibák:

Néha-néha lagg! Fix 30 fps

Városban nincsen textúra, eltűnik az út, a házak stb!

Túlterhelés esetén crash(sok robbantás stb)

Az egy egy lagg nem is zavar, mert 30 FPS az elég nekem, a pár laggot elviselem, bár az lenne a legnagyobb probléma!

A crasht is elviselem, mert nem robbantgatok stb!

De a textúra eltűnés az elviselhetetlen! Nem csak a városban, az autópályán is néha ha gyorsan megyek ! Kint a városon kívül is! Utána néztem elméletileg a VRAM ! Vettem egy új videó kártyát Nvidia Quadro K600! 1GB VRAM!

Ezzel már nem volt olyan sűrven ilyen textúra eltűnés, de még mindig volt !

Nem tudom mi lehet a hiba!

Windows 10

4GB Ram ddr2! Fejlesszem a ramot esetleg? Vagy mit csináljak? Ugyan ilyen setuppal a YouTubeon másnak ment a GTA 5 rendesen!

Eredetivel, kalóz verzióval ez a hiba! Nagyon idegesít!

Mit fejlesszek a gépen?


2022. szept. 9. 02:00
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Már egy 750 ti 2gb is komoly előrelépést hozna.4 magos proci,8gb ram,ssd is kéne.
2022. szept. 9. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Lassan 20 éves technológiával mit csodálkozol ezen? Ezen a konfigon még a 32 bites win 10 is kínokkal futhat ilyen kevés, és lassú memória mellett.

Ne értsd félre, nem fikázás a célom. De egy ilyen elavult PC-n nincs mit fejleszteni, mert minden kiadott forint pénzkidobás.

2022. szept. 9. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Nem igazán tudom, hogy miért vagy meglepődve :D Fejlesztés helyett vegyél inkább új gépet, csoda, hogy egyáltalán elindul rajta a rendszer :D


4GB RAM kevés GTA 5-höz. Igen, tudom, hogy minimumban annyi van, de az csak annyit jelent, hogy megy vele, nem is garantálja, hogy élvezhető.


A Quadro K600 nem játékra lett készítve, volt 600-om és K600-asom is, nem volt jó játékra.


Ha mindenképpen fejleszteni akarsz, akkor legalább vegyél bele még 4GB RAM-ot, egy régebbi játékra készített videókártyát, mint ahogy írták egy 750 Ti-t. Ha találsz 780 Ti-t jó áron 780 Ti-t az még jobb.

2022. szept. 9. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Gyűjts pénzt új gépre. Jobban jársz
2022. szept. 9. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Ezt a gépet cserélni kell, nincs mit fejleszteni rajta.
2022. szept. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem írtad hogy milyen grafikai beállításokkal játszol. Ha lejjebb veszed a grafikat több fps-ed lesz.
2022. szept. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
4GB ram iszonyat kevés neki. Normál helyzetben 10GB körül kér, szóval még a 8 is határeset lenne.
2022. szept. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gentoojedi ***** válasza:
80%

DDR2-es ram? Gondolom a processzor is jobb esetben Core2-es. De ha quad lenne az is gyér. Alig üti meg az első generációs i3-ak szintjét.

Az elavult buszról meg Sata2-es sávszél miatt a sata3-as ssdk is félgázzal mennek.

Erre a gépre egy forintot nem szabad költeni. Már csak azért sem, mert olyan öreg, hogy bármikor elromolhat benne bármi. Főleg az alaplap.

Ha GTA5 a cél. ÉS szűkös a keret,akkor kompletten vennék használt gamer pc-t. 80-100 ezerből már olyat lehet, amin GTA5 bőven elfut.

2022. szept. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!