Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik az USB port-om?

Miért nem működik az USB port-om?

Figyelt kérdés
Régebben minden hiba nélkül működött aztán mostanában (nem tudom pontosan mikor romolhatott meg) nem ismer fel semmit mikor rádugom.. sőt mi több.. olyan mintha nem is lenne.. egyszereű példa rá: pendrive-> mikor rádugom ugye a pendrive-nak világítani kéne.. (vagy bármely más eszköznek) na itt nincs.. olyan mintha be se lenne kötve az usb port (se az előlapi se a hátlapi) pedig régebben működöttt mindegyik. Újratelepítés nem oldta meg a problémát, és a Bios-ban sem találtam hibát.. csak annyit hogy nem volt engedélyezve de engedélyeztem és még utána sincs semmi. Mit tegyek?
2010. szept. 25. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:

A BIOS változtatásokat elmentetted?

Lehet, hogy a BIOS eleme kezd lemerülni, és már felejt.


Van egy olyan BIOS beállítás is, ahol az USB tápfesz forrását lehet megadni. 5V és 5VSB a lehetőségek, ha jól emlékszem.


Azt is próbáld állítgatni. Táp probléma is lehet.

2010. szept. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt így még nem néztem, megpróbálom és írok a történésekről :)
2010. szept. 26. 12:12
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem jött be :( ... esetleg valami más ötlet?
2010. szept. 27. 13:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!