Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baj Epson Stylus...

Mi lehet a baj Epson Stylus nyomtatómmal? Nem jó ha kétféle patront használok? Megbolondult a nyomtatóm vagy én csináltam valamit?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt vettem Epson Stylus SX415 nyomtatómba nem eredeti Epson patront. Az eredeti már majdnem kifogyott és még idáig nem használtam azt az apró beállítást, hogy Szürkeárnyalatos (mindig tanul valamit az ember) és leszívta az összes többi patronomat szerintem. Nos egy jó darabig még kiírta, hogy kevés a tinta, de folytassuk a nyomtatást? Igen és utána egyik reggel még nyomtatni akartam és félig beakadt egy lap a nyomtatóba... kiszedtem és onnantól kezdve meg sem nyikkan. Semmit sem ír ki - csak ha kikapcsolom a nyomtatót akkor annyit, hogy a nyomtató nem áll készen. Ezért gondoltam, hogy a fekete patronnal lehet a gond mivel ilyenkor mind a négy kapcsolatban van. Ma reggel beraktam a három eredeti Epson patron mellé, de meg sem nyikkan. Már kivettem a többit is és találomra próbálgatom, hogy hogy lenne a jó. De sehogy sem akar összejönni. A fekete patron egy nem nevezem meg milyen áruházból való... de nem Epson és használható ehhez a típushoz is viszont ugye a másik három az Epson patron. Most meg már kiírja, hogy a kék patron is jócskán hát majdnem kifogyott. És még, hogy a fekete vadiúj és full tele patronnal sem működik hiába be van kapcsolva már a Szürkeárnyalatos kis részecske és semmi. Mi lehet a baj? Tud valaki segíteni? Nem hülyült meg a gép, mert a számítógéptől függetlenül meg tudom irányítani, de nem ír ki semmit és nem nyomtat... Most meg amikor az ''üres'' feketét visszarakom akkor meg tele patront ír... nem normális. Utána kicserélem a nem Epson patronra akkor kiírja, hogy készen áll a nyomtató, de mégsem nyomtat. SEGÍTSÉG!!!!!!!!!!!! Köszönöm előre is a segítséget.
2010. szept. 25. 09:29
 1/1 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg vírus támadta meg a nyomtatómat azért nem szólal meg??? Valakinek van ötlete, hogy mi a nyavalya történt a nyomtatóval?
2010. szept. 25. 10:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!