Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kulso usb-s vinyot lehet?

Kulso usb-s vinyot lehet?

Figyelt kérdés
... pl torrentezésre használni? esetleg oprendszert telepiteni ra, vagy siman használni mint egy belso vinyot? régi gépem van, sata port nélkul és pata naon draga.
2010. szept. 24. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:

ha régi géped van akkor sajnos több mint valószínű hogy nem tud usbről bootolni, oprendszer kilőve.

torrentezésre természetesen lehet használni, de az usb (ha még USB2.0 sincs) csökkentheti a sebességet, és az nem jó.

2010. szept. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg az alaplap leirását, mert lehet hogy Sata-t is rá lehet kötni. Én is Ata vinyót akartam venni, de drága volt, és közben rájöttem, hogy van rajta Sata
2010. szept. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
lecsekkoltam, nincs sata port. usb 2 van. köszöntem a válaszokat. vásárolok egyet
2010. szept. 25. 22:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!