Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik "éri meg" jobban?...

Melyik "éri meg" jobban? (processzor)

Figyelt kérdés

Akármilyen AMD x4 vs AMD Phenom II X6 1055T Six-Core Box.


A válasz egyértelmű szerintem.6magos jobban megéri.

x4 35-40rugó

x6 52rugó


Én arra lennék kíváncsi, illetve szeretném tudni, hogy arányaiban (ár-teljesítmény) melyik jobb?!


Számítógép vásárlás előtt állok és érdekelne.

Mivel tud többet az x6(ha többet tud)?


Játékos gépet akarok "összekaparni" maximum 250ezerből monitor nélkül...


Azt tudom, hogy a mai játékoknál az ajánlott a 4magos, de ha 6 magosom van hány évet spórolok meg?


És még 1 kérdés!

Megéri 4*2 GB memórát használni, vagy elég a 2*2 GB a maiakhoz?4*2-t sokallom...Nem ismerek olyan játékot amihez kell...


2010. szept. 23. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Phenom II X4 945 bőven elég, a 6 magoson megspórolt pénzt költsd pl. videokártyára, az az egyik legfontosabb játékgép esetében. Memóriára is bőven elég még 4 GB.
2010. szept. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A Phenom II 945 bőven elég. 6 maggal még semmit nem érsz.
2010. szept. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok, és összeállítottam egy játék gépet:

[link]

Persze ehhez nem árt egy jó nagy, FullHD-s monitor. :) Ha kisebb van, olcsóbb videokártya is elég.

2010. szept. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Továbbá bele lehet szorítani egy SSD-t, ami lecsökkentené a rendszer és programok válaszidejét.
2010. szept. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az X4 még jó pár évig elég lesz, legyen 955 Black Edition a könnyebb túlhajthatóság miatt, a különbséget meg költsd jobb videókártyára.
2010. szept. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

"Játékos gépet akarok "összekaparni"


"A válasz egyértelmű szerintem.6magos jobban megéri."



Áruld már el, hogy a játékokból hogy jutottál el addig, hogy jobban megérné neked a 6 magos, amikor a játékok fele csak 2-t, a másik fele meg csak 4-et használ, és van vagy két játék, ami talán használ 6-ot, de azok is gyorsabbak egy magasabb órajelű 4 magoson.

2010. szept. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Aki kiírta a gép összeállítását, nagyon köszönöm!A többieknek is bejelöltem a hasznos választ!

Utolsó!

Nekem is csak úgy mesélték, hogy azzal elszáguldhatok egy ideig, de gondolom hajlamosabb a túlmelegedésre stb.!

Nem tudom annyira nem értek hozzá!Nem gondolkodtam el rajta, hogy az miért 6 magos és mit jelent:)


FullHD monitor mennyibe fájna?80-90?:D

Vagy mennyi?:D Egy jóÓféle...?

Ez a Phenom II ez most 4 magos?


Mellesleg a 100rugós Vidi kártya valóban jó lesz?Úgy értem, hogy nem lesz túl jó?XD

Végül is, ha kijön egy viszonylag jó árból akkor nem érdekel...


Cooler kellene a géphez plusszba mi?Vagy Hűtőbordásat vegyek mindből?

2010. szept. 24. 06:23
 8/9 A kérdező kommentje:

WTF az az SSD?:D


"Továbbá bele lehet szorítani egy SSD-t, ami lecsökkentené a rendszer és programok válaszidejét."


És mennyibe van?

2010. szept. 24. 06:26
 9/9 A kérdező kommentje:

Már utánanéztem, valóban jó lenne befektetni SSD-be is...


FULL HD-t néztem 39ért, Benq 21.5'.

2010. szept. 24. 16:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!