Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen kábel kell hozzá?

Milyen kábel kell hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy régebbi kis számítógépem,és arra gondoltam,hogy jó buli lenne rákötni a tv-re az lenne a kérdésem,hogy milyen kábel kell ehhez??
2010. szept. 23. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
ha tévét akarod használni monitornak akkor VGA minden újabb LCD tv-n van VGA bemenet
2010. szept. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csak az a baj ,hogy én egy régebbi tipusú nem lcd tv-e akarom rákötni
2010. szept. 23. 18:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Milyen videokártyád van és milyen kimenetekkel rendelkezik?

Már a régebbiken is volt RCA vagy S-Video kimenet, akármelyikkel összekapcsolhatod, ha van ilyen kimeneted.

2010. szept. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
pfú jó régi videókártya de olyan nagyobb az inputja mint a crt monitoroknak a dugója ,de utánananézek
2010. szept. 23. 20:30
 5/8 A kérdező kommentje:
nem találam semmit az inputról :( de a videókártya nvidia 32mb-os
2010. szept. 26. 11:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Na akkor én gondolok egy kábelre,másfél méter,olyannal kösd össze........
2010. szept. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A pontos márkája?

A GPU-Z programmal megnézheted. Googleben megtalálod. :)

2010. szept. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amúgy ha egy kör alakú kimenet van a hátulján, aminek a közepén egyetlen egy lyuk van, akkor az RCA kábelnek van, ha majdnem kerek és sok lyukacska, akkor S-Video, ha nagy hosszú valami az Scart (bár ez ritkán szokott lenni), ha pedig csak az van, amihez a monitorod van kötve, akkor egy pár ezresért vehetsz egy újat, amin van TV kimenet. (pl. nekem van egy régi Geforce4 MX -em, azon is van TV kimenet, és nagyon keveset ér már.)
2010. szept. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!