Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kondenzátor okozhat ilyen...

Kondenzátor okozhat ilyen jellegű problémát?

Figyelt kérdés
Van egy régebbi videókártyám aminek a végén van 2 kondenzátor és az egyik meg van hajolva, és nem vagyok biztos benne, hogy csatlakozik a kártyához. A kártya működik, játékok alatti képkocka szám elégséges és állandó, de fordulásnál beszaggat. Böngészőben is érezhető görgetés közben a recézés. Lehetséges emiatt? Én azt gondoltam el sem indulna a rendszer ilyen esetben.

2022. aug. 3. 00:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szakadt ki a forrasztás akkor nincs ott semmi gond. A fordulásnál beakadás meg kismillió más októl jelentkezhet, egy játék olyankor tölti be a friss texturákat is, lehet pl ha HDD-ről fut a játék elég neki, böngészőben meg valószínű szimplán nincs engedélyezve a gyorsítás.
2022. aug. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A videókártya a leggyengébb láncszem, 2005-ös játékok is így viselkednek. És 8GB RAM van dualban. Kétlem hogy háttértárólóról futna a játék, ami egyébként SSD. A Böngészőben engedélyezve van a hardveres gyorsítás, ha arra gondoltál.
2022. aug. 3. 00:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen kártya ez pontosan? Lehet akkor simán annyira régi már, hogy nem támogatja.
2022. aug. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nVidia GT430.(64bit/1GB) Azért raktam a gépbe mert az i5-ös Hd2500-nál "csak jobb lesz". Nagyjából egy időben adták ki mint ezt az IPU-t.

De ezek szerint akkor a kondenzátor nem lehet a probléma oka.

2022. aug. 3. 00:39
 5/6 A kérdező kommentje:
Közelebb kerültünk a megoldáshoz, a videókártya típusának ismeretének köszönhetően?
2022. aug. 3. 23:27
 6/6 A kérdező kommentje:
Ok.
2022. aug. 21. 23:29

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!