Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Piszkos a billentyűzetem....

Piszkos a billentyűzetem. Lehetséges, hogy szétszedjem, a gombokat megtisztítsam? Hogyan?

Figyelt kérdés
2010. szept. 21. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerűen!Lecsavarozod az alját,és csak a fenti műanyag részt hagyod meg a gombokkal,zuhany alatt lehet tisztítani kis kefével és mosó szerrel.De utána jól szárítsd ki,és csak úgy szereld össze.Én is mindig így mosom át! ha valamit nem értesz kérdezz nyugodtan.
2010. szept. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja ez kimaradt: A lecsavarozás után a gombok nem fognak kiesni a felső részéből a billentyűzetednek.
2010. szept. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akár teljesen is szét lehet szedni, nem lesz semmi baja, a műanayag részeket nyugodtan meg lehet síkálni. Arra kell vigyázni, hogy az elektronikát ne érje víz, és, hogy a megfelelő helyre rakd vissza a billenyűket.
2010. szept. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, holnap nekilátok. :)
2010. szept. 21. 19:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Remélem rendesen ki tudod majd takarítani :)

Írd meg mi volt :D

Első,és második voltam:) ja kérem a zöld kezet :)

2010. szept. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!