Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet Windows 7 mellé...

Lambo96 kérdése:

Hogyan lehet Windows 7 mellé Windows XP-t telepíteni?

Figyelt kérdés

A Windows 7 nem visz minden progit ami kell ezért gondoltam felrakom mellé az xp-t csak nem tudom hogyan.

Részletes leírást kérnék.

Előrre is köszi.


2010. szept. 21. 14:53
 1/3 anonim válasza:
Egyszerű, tedd be a lemezt, indítsd újra, indítsd el a telepítést, válassz ki egy üres paríciót, ha nincs hozz létre egy újat. Erre vannak jó particionáló programok, én az Easeus partition managert használom. Innentől minden teljesen szokásos, ha készvagy, bekapcsolásnál ki lehet választani, hpgy melyik op-rendszert indítsa a gép.
2010. szept. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszodat.

Arra vagyok még kíváncsi hogy nekem kell megcsinálni hogy indításnál ki lehessen választani melyik oprendszert akarom indítani,vagy magától?

Ha nekem kell lécci magyarázzátok el.

Köszi.

2010. szept. 21. 15:04
 3/3 anonim ***** válasza:
A gond az, hogy előbb a az xp-kellene utána a 7-et. Viszont van megoldás, ha ezt nem akarod végigjátszani> [link]
2010. szept. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!