Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért ment el a hang?

Miért ment el a hang?

Figyelt kérdés
Szóval Tegnap este anyám nézett valamit és azt hangszórón hallgatta. Most jöttem haza iskolából és mondom átdugom a fejhallgatóra. Rendben átdugtam meg minden de nem jó. Nem jön sehonnan hang. Se rendszerhangok, semmi. Mi lehet a baj? Már fél órája itt cseszekszem vele, de nem tudok rájönni hogy mi lehet a baj :S.
2010. szept. 21. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
próbáltad másik füllhallgatóval? Lehet elszakadt belül vmit. Nagy nézdmeg a hangfal csatlakozókat, nem-e mozdult el vagy iylesmi. Nekem is volt már.
2010. szept. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam már mindent de nem jó.
2010. szept. 21. 14:40
 3/4 A kérdező kommentje:
a SoundMax -ban jelzi hogy megy a hang de se a hangszóróból sem a fejhallgatóból nem jön semmi
2010. szept. 21. 14:54
 4/4 A kérdező kommentje:
Amikor átdugtam jött valami kis üzenet a bal felső sarokban meg ilyen animáció és alul bejelöltem egy négyzetet. Lehet az miatt van?
2010. szept. 21. 15:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!