Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kingston SSD írás olvasás...

Kingston SSD írás olvasás Probléma?

Figyelt kérdés

Pókerleosztásokat importálok postqreSQL adatbázisba egy pókeres segédprogramon keresztül. A probléma az, hogy 60 millió leosztást szeretnék be importálni, de egy kis idő elteltével változó időrendben egyszer csak úgy viselkedik az ssd, mintha kihúztam volna a gépből.


Jönnek a hibakódok, nem is látom az intézőben. Eszközkezelőben sem. Aztán újraindítás sem oldja meg a problémát, kizárólag, ha leállítom a gépet és úgy kapcsolom vissza, akkor visszatér, mintha nem is történt volna semmi.


Sokszor importáltam már be leosztásokat, többet is, soha nem volt semmi gond ezzel. Nem rég vettem 256gb sata ssd-t és csak ezzel csinálja. Viszont annyira nem értek hozzá, hogy jól e raktam össze, csak bedugtam, leformáztam és ennyi. Bios látja, achi.


Csak akkor teszi ezt, mikor importálok. Ha másolok pl 100 millió textet az intézőben, semmi baja. Ha játszok rajta, semmi baja. Eseménynaplóban azon kívül, hogy a posqress leállt semmi nincs. A legutóbbi importálásom következtében kék halált is kaptam.


Vajon mi lehet a gond?



2022. júl. 10. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
A valódi problémát keresd meg, ne hasraütésre jelölj ki bűnbakot..
2022. júl. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hogyan keressem meg?
2022. júl. 10. 11:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Kezdésnek nézz logokat
2022. júl. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!