Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jonak szamit a cpu-nal min42C...

Jonak szamit a cpu-nal min42C max72C egy I3-6100T-n?

Figyelt kérdés

Nemreg vettem hasznalt Lenovo ThinkCentre M700 Mini PC,eddig egy bankban volt hasznalva, most mediaszervernek meg neha netre torrentre haszalom.

Miutan megvettem kibontotam hogy a portol megtisztitsam, semmi gond nincs velle de ugy gondoltam hogyha mar a krabantartasnal tartok akkor megnezem a cpu pasztat is ami mar szaraz volt ugyhogy kicsereltem. Regi pasztaval a I3-6100T minim 45C max 75C volt pasztazas utan minim 35C max 61C de egy hetre ra ugyan az a megterhelesen 42C max 72C ez jonak szamit egy ilyen mini pc nel?



2022. jún. 28. 12:45
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
5 szavazat
 1/3 A kérdező kommentje:

A hutes az a laptopokhoz hasonlo rezhutobordas kicsi ventivel, levegougyileg nem a legjobb helyen van..

Ha szerintetek magas a cpu ho mit tegyek hogy valamivel jobb legyen?

2022. jún. 28. 13:10
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Elmegy. Nemigen fogsz azon javítani.
2022. jún. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor jo :) Koszi
2022. jún. 28. 13:18

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!