Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet Laptopon TV-t nézni?

Hogyan lehet Laptopon TV-t nézni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van olyan, hogy USB TV tuner de csak ennyi az egész? megveszem, bedugom és már megy is a TV? vagy előkell fizetni valamilyen szolgáltatónál? Hogy működik ez? Szeretnék a koleszba TV-t nézni a laptopomról de nem nagyon tudom, hogy kell.
2010. szept. 19. 09:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
veszel tunert beledugod a tv kábelt, felteszel egy programoz és nézed is. nem kell semmi előfizetés pluszba. a kábel ott vn az tolja kifele a jelet. ennyi.
2010. szept. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor az úgy nem működik hogy bedugom és lopom az adást? mint pl. a wifit? szóval ahhoz, hogy tudjak tv-zni akkor ki kell húznom az anntenát a TV-ből és be kell dugom a tunerbe?
2010. szept. 19. 09:53
 3/13 A kérdező kommentje:
Mármint a kábelt dugom bele a tunerbe, nem az antennát. bocsi.
2010. szept. 19. 09:54
 4/13 anonim ***** válasza:
milyen lopásra gondolsz? ha ott van nálad a kábel, akkor abból jön a jel. rá lehet szerelni elosztót ami kétfelé osztja a tv-t és akkor megy a tv-be is kábel meg a laptopba is.
2010. szept. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát. én ezt az egészet úgy gondoltam, hogy bedugom a tunert a gépbe és onnantól kezdve akárhol vagyok tudok TV-zni. De ezek szerint ez nem így működik. Ha veszek is elosztót akkor kéne még olyan 50m kábel, hogy a koliban a szobámból tudjak TV-zni. Sajnos így már nem értem mire jó a Tv tuner. Vagy valamit rosszul gondolok?
2010. szept. 19. 10:36
 6/13 anonim ***** válasza:

Hírműsorok vannak online,filmek sorozatok szintén.Én itthon is alig nézek tévét,pedig van kábel.


[link]


[link]

2010. szept. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja és számítógépbe főleg azért vesznek tv tunert,hogy rögzíteni tudják a műsort.
2010. szept. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát akkor azthiszem lemondok a TV tunerröl. Köszönöm a segítséget :)
2010. szept. 19. 11:21
 9/13 anonim ***** válasza:
rtl klubot meg mtv1-2-t talán tudsz fogni bizonyos helyeken, ha a tunered képes rá. de kábelTV-t csak kábelen keresztül.
2010. szept. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Nekem is hasonló "problémám" van!

Elromlott a tv-m viszont csak néhány (2-3) sorozatot szoktam nézni!Új Tv-re nincs pénzem most, megcsináltatni felesleges!

Nos kábel tv nekem nem kell ,elég az rtl meg a tv2!

Szóval...ez az usb tv tuner kell csak?És mi az a program amit az első válaszadó mondott?

2010. szept. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!