Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol tudom ellenőrzini a...

Captain Frájer kérdése:

Hol tudom ellenőrzini a videokártyám garanciáját?

Figyelt kérdés

Üdv! Nem találom a gigabyte kártyám garancialevelét és pácba vagyok, mert el akarnám adni a kártyát, de nem akarom érték alatt adni.

Azt szeretném kérdezni, hogy termékszám alapján le tudom-e kérdezni valahonnan a garanciáról az infokat, vagy tudok-e újabb példányt igényelni? Ha igen, akkor legyetek szívesek linkelni, mert én a gigabyte oldalán nem találtam meg, hogy hol lehet termékszám szerint lekérni adatokat. Köszönöm!


2010. szept. 18. 20:29
 1/2 Vérgibbon ***** válasza:
Van egy papír címke a kártyán, az ezen lévő számot elméletileg fel kell írnia a boltosnak a számlára, és ezen szám alapján ki kell állítania neked (már ha megvan neki a számla ő példánya) egyszámla másolatot a videókártyáról.
2010. szept. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyáltalán volt hozzá külön garipapír?

Sok bolt nem ad külön garipapírt csak a számlán tünteti fel hogy mennyi garanciát válalnak rá.

Ha visszaviszed a termék azonosítója alapján be tudják azonosítani.

2010. szept. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!