Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tényleg rossz minőségűek a...

Tényleg rossz minőségűek a mostani dell laptopok?

Figyelt kérdés

Ajánlották, hogy vegyek azt, merthogy dell, meg 3 év gari van rá...amit kinéztem 220 ezer ft

Dell inspiron N5010

most van ugyanilyen jellemzőkkel HP laptop is igaz csak 2 év garival, de "csak" 200 ezer...

Hp pavilion dv7


Vatta új mindkettő.

A dell anyiban más hogy i5 ös proci van benne, a hp ban pedig core 2 es.


2010. szept. 18. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyanezt a Dell laptopot néztem ki, aztán elvetettem miután tesztet olvastam, és videót láttam róla. A billentyűzete katasztrófális. 1 gombot benyomsz a környező 5-6 is besüllyed vele együtt. 100 Mbit/s lan (legyen minimum gigabites), nincs wifi visszajelző, merevlemezt nehézkes cserélni. Én Core i3 vagy i5-ös gépet ajánlok mert a feljlettebb mint a többi Core 2 vagy hasonló. Jelenleg én a HP dm4t -t néztem ki magamnak.
2010. szept. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jobb videót nem találtam róla, de 3:42-től azért egy picit látszik a rosszul alátámasztott billenytűzet: http://www.youtube.com/watch?v=3Y6F6XAd1GY&feature=related
2010. szept. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!