Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ebben a esetben mit lehet...

Ebben a esetben mit lehet csinálni vagy mi rá a konkrét megoldás?

Figyelt kérdés

Kb a hiba oka annyi, hogy egy idő után fogja a gép magát és paff kikapcsol! Sokan mondták, hogy túlmelegszik és azé (kivan zárva ez az eset)! akkor mondták, hogy a táp a ludas!

És itt a bökkenő!

Ha a winyómon 15 gb alá csökken a szabad lemezterület csak akkor szokott iet csinálni!

amikor törlöm a dolgokat és mondjuk van 20 gb szabad hely akkor nincs semmi baj!

Most akkor a táp a hibás vagy nem?


2010. szept. 18. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:

őőőő... Szerintem a merevlemezeden van egy Zárt Szektor... Ami konkrétan fel van hasadva...

Amikor a rendszer ahhoz próbálna hozzáférni, ívet húz az áram, és levágja az egészet...

Próbáld ki egy másik merevlemezzel... tömd tele (Persze a lapozófájl helyét hagyd meg) és nézd meg megismétlődik-e a hiba.

2010. szept. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem és nagyon szépen köszönöm majd kipróbálom egy másikkal is akkor!:D
2010. szept. 18. 15:21
 3/6 anonim ***** válasza:

előbb, nézd meg ezekkel a progikkal:

CrystalDiskInfo (HDD informátor)

Ontrack EasyRecovery Professional (adatvesztés, mappa vagy fájlsérülés helyreállító, + HDD diagnosztika)

2010. szept. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jogos... elfelejtettem... próbáld ki a HDDsentinelt is.
2010. szept. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

tessék!

ezt adta ki a hdd informátor!

Mit mondtok rá?


[link]

2010. szept. 19. 17:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem egy halál... Nem szektorhiba... tévedtem... Vagy a program gagyi... Nézd meg ezt a HDD-t egy másik gépben és egy másik HDD-t ebben a gépben...

Ha:

-- A HDD-d ezt játssza a másik gépben is akkor az a ludas.

-- Ha a másik HDD is ezt a hibát nyomja a gépedben: A géped a ludas... Így a legegyszerűbb kiszűrni.

2010. okt. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!