Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A hőmérséklet és feszültség...

A hőmérséklet és feszültség értékek normálisak?

Figyelt kérdés

[link]


Everesttel mértem, és hozzá értők válaszát várom.


2010. szept. 18. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Így elsöre teljesen jók a hőfokok szerintem.De ez függ attól hogy milyen CPU és mennyit ment amikor mérted,alapban ennyi vagy valami progi futása alatt és hogy pontosan milyen gép ez.

Pl ha ez egy régebbi Intel Prescot proci vagy egy HTPC akkor király! :)

Ami érdekesebb az a ventillátor fordulatok! A CPU hűtő épphogy csak pörög,a házhűtő venti meg majdnem úgy pörög mint egy turbina :D

Szerintem 5800 felett nincs az a ventillátor aminek ne lenne nagy hangja.Most vagy rosszul mér vagy megsüketülsz :D

Lehet érdemesebb lenne a CPU fordulatot feljebb venni,a házhütést meg lejebb,esetleg cserélni egy nagyobb ventire ami kisebb fordulaton is nagyobb légmennyiséget szállit.

2010. szept. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Megmértem siwwel is.


[link]

2010. szept. 18. 11:31
 3/4 A kérdező kommentje:
Amivel először mértem az 2002es everest volt..közben megnéztem 2010essel közel ugyanazt az értékeket írta ki mint a siw.
2010. szept. 18. 11:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Na azért igy már sokkal jobb!

Az everest kicsit furcsa fordulatokat irt.

Szerintem semmi baj sincs a höfokokkal.Gondolom stock hütöd van azaz gyári,azzal tökéletes.

2010. szept. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!