Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet, hülye kérdés, de a...

Lehet, hülye kérdés, de a letöltéseim mindig rosszak kicsit, hang is, kép is, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 09:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Mármint ha leszedek valamit YT-ról, torrentről, bárhonnan, bármilyen programmal, kicsit rosszabb lesz a kép és a hang, homályosabb, sercegőbb, mint az eredeti.
2010. szept. 18. 09:28
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát nem töltődik le teljesen, talán...
2010. szept. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez azért van mert a YouTube letöltő programok mindig a letöltés után átkonvertálják egy másik formátumba a videót (mert alapból FLV) és a konvertálás minősége biztos szarra van beállítva és ezét ront a minőségén.
2010. szept. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

De látod, a torrentjeim sem jók. Az én gépemmel lehet a baj.

És amúgy még azt is észrevettem, hogy ha egy videó kicsit "szaggat", akkor a letöltés után a szaggatás is még rosszabb lesz.

2010. szept. 18. 10:31
 5/11 anonim ***** válasza:

Huu ez több dologt miatt is lehet.Pl:

- Függhet attól is hogy milyen programmal nézed a filmeket és hogy milyen kodekek vagy kodekpackod van fent.

- A videó szaggatása lehet pl hogy nagyon leterheli a gépedet.Filmnézés közben nyisd meg a feladatkezelöt és nézd meg hogy a CPU használat hány százalék.

- Pontosan milyen géped van? Processzor,videókártya,RAM.Ha ezek régebbiek,lasabbak akkor maga a hardwer nem birkózik meg teljesen a filmekkel,föleg ha HD.


Videó szaggatásoknál sokat segíthet egy jó lejátszóprogram.Én a Media Player Classic Homecinema-t ajánlom.Kevesebb CPU használattal dolgozik,föleg ha pl 8-as sorozatú vagy annál ujabb Nvidia VGA-d van.Annál már a VGA sokat levesz a CPUról

2010. szept. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szerintem nem annyira rossz a gépem. Celeron 3.06 Ghz, 512 RAM. A kodek pack is jó.
2010. szept. 18. 11:39
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha működik a gép akkor nem arról van szó hogy jó e vagy rossz.Kicsit kevés a RAMod,de sima filmnézéshez elég.HDre kevés,de az VGA függvénye is.

Milyen lejátszó progival nézel filmet?

Na meg ez a codek pack....én alapból nem használok soha packokat,föleg nem az ACE megacode packot!

Jobban jár az ember egy jó lejátszóprogival és a codekek közül csak azt kell letölteni ami feltétlenül kell!

2010. szept. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szóval kéne egy kicsit részletesebb leirás a gépedröl!

CPU pontosan milyen? Celeron vagy Celeron D,van e külön VGA-d vagy alaplapi? Bármelyik is milyen tipusú?

Egy Everestel mindent megtudhatsz

2010. szept. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Bocs de nem tudom részletesen.
2010. szept. 18. 13:49
 10/11 anonim ***** válasza:

Semmi baj! Vannak erre programok amik megmondják! Ilyen például az Everest.Letölthető netröl,magyar és minden információt kiir a gépről.

Nehéz megoldást találni a problémádra ha ezeket nem tudjuk,addig csak találgatunk aztán vagy jó vagy nem

2010. szept. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!