Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gépet vegyek és hol?

Milyen gépet vegyek és hol?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 21:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Ez így elég karcsú információ. A "hol?"-ra tudok válaszolni: www.ipon.hu

Mennyiért kéne és mire (játék esetében pl. add meg a monitorod méretét, felbontását is)? Segítek összeállítani egy jó konfigurációt.

2010. szept. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
A monitorom se jó. Gondolom 100 körül vannak a modernebb gépek. Boltban akarok venni, nem neten, és ne verjenek át, ne muherálják meg.
2010. szept. 17. 21:46
 3/27 anonim ***** válasza:

Hát

Szerintem ha minden kell és egy modern gépet szeretnél akkor úgy alaplap + proci + ram + vga + táp + ház + winyó + mintor (feltéve ha bill. és egér jó...) akkor úgy 200-250ezer körül jösz ki

ha nem játszani szeretnél akk laptopot ajánlanék:)

2010. szept. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
ipon.hu korrekt, megbízható webshop. 100 ezer akkor kevés lesz, esetleg használtan de azt meg nem preferálom, gondolom te se. Előző válaszoló jól írta, 200 ezerbe is fájhat, főleg ha játékra specializálódna.
2010. szept. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
De 4 éve is csak 120 volt, Auchanbe vagy hol vettem.
2010. szept. 18. 07:20
 6/27 anonim ***** válasza:

4éve sokat változott a világ.

Gépet nem érdemes csak neten venni manapság.

Boltok hatalmas haszonkulccsal dolgoznak..

www.ipon.hu

www.pcx.hu

Én utóbbiról szoktam rendelni:)

És viszont ha komplett gépet akarsz az 200-250ezer Ft minimum lesz.

Ezért érte meg számomra jobban a laptop:)

2010. szept. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Mert az Auchan és ilyen helyek nem minőségi hardverekkel árulják. Mindent a kifutó szériából, hulladék tápegységgel stb.
2010. szept. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
És számítógépes boltokban is ez van? Átvernek?
2010. szept. 18. 09:23
 9/27 anonim ***** válasza:

Nem ver át senki. Pontosan azt kapod amit megveszel, a címkékre írt adatok leírják, hogy mi van a gépben. Esetleg egy ismerősöddel, aki ért hozzá mehetsz gépet venni, és úgy biztosan jót veszel, és jó áron (persze ha ért hozzá az ismerősöd :P).

Írd le, hogy mennyi pénzt szánsz rá, és mire szeretnéd használni. Olcsón is lehet kapni egy olyat, ami drága lett volna 2-3 éve... :) (Vagyis nem mai technológia van benne, de gondolom nálad az ár a lényeg.)

2010. szept. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Játszani, letölteni szeretnék, kb. 100-ért, már az is sok pénz szerintem. Egy másik kérdésben is írtam, hogy a mostani gépem mindig rosszul szedett le pl. videókat netről, rosszabb lett a minőség, meg már a képernyővel is vannak gondok.
2010. szept. 18. 10:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!