Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit tegyek hogy visszajöjjön...

Mit tegyek hogy visszajöjjön a kép?

Figyelt kérdés
Vettem egy VGA-SCART kábelt a gépemhez hogy filmezhessek nagyobb képernyőn, beállításokban kiválasztottam a TV-t, aztán kiderült, hogy a videókártya nem támogat csak másik monitort(bár akkor nem értem miért van a felsoroltak közt a TV, erre is reagálhattok) és a gépről elment a kép, mivel a tv meg nem mutat semmit nem tudom visszaállítani az eredetire. Már áramtalanítottam hosszabb időre hátha észbe kap, kibe dugdostam a kábelt, monitorra kötöttem, ott a betöltést mutatja de aztán nincs kép. Ötlet? Csak az újratelepítés oldhatja meg esetleg, abból kiindulva hogy a betöltést mutatja?
2010. szept. 17. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Hmmmm.. van pár oprendszer a világon. Mindegyiknél más-más a megoldás. Mindet nehéz itt leírni, általános megoldás meg nincs.
2010. szept. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
eszembe jutott már, van általános megoldás, csökkentett módban való indítás és gyors visszaállítás, de azért kösz a választ
2010. szept. 17. 17:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!