Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem ismeri fel az XP az...

Miért nem ismeri fel az XP az IDE HDD-m?

Figyelt kérdés

Nemrég raktam újra az Xp-t és a saját gép nem látja az IDE HDD-t. Van még egy SATA amiről a rendszer megy, régen felismerte meg többször volt már ilyen, de most elakadtam.

A BIOS látja a vinyót, meg az eszközelő is, már próbáltam átrakni a hardvert master ra de változatlan most slave -n van.


2010. szept. 17. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

lehet, hogy nincs formázva a vinyó, vagy az összes partíció törölve lett.

Próbálj meg létrehozni új partíciót a Vezérlőpult, Felügyeleti eszközök, Számítógép-kezelés, Lemezkezelés menüpont alatt. Elvileg itt is látnod kellene a vinyót. Hozz létre rajta új partició(ka)t. Ha nincs rajta semmi fontos adat.

2010. szept. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hát az a helyzet a hogy tele van fontos adattal , amúgy telepítés előtt kihúztam szóval biztos meg van minden rajta

a lemezkezelő az viszont nem látja ,az eszközölő látja

2010. szept. 17. 13:03
 3/3 A kérdező kommentje:
na”h minD1 már kész, a lemezkezelőben bekapcsoltam azt az IDE dinamikus lemezt,+ a BIOS ban a lemez prioritást állítottam és most már megjeleníti a Sajátgép. Azért kösz a segítséget.
2010. szept. 25. 21:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!