Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tönkrement az egész gép?...

Tönkrement az egész gép? Leírásban a részletek.

Figyelt kérdés

Az a történet,hogy böngészés közben a számítógép leállt és volt egy kisebb " csattanó hang".Nem tudtam visszakapcsolni se. Egyből a tápra gyanakodtam. Elmentem venni egy másikat, reménykedve hogy az megoldja a problémát és,nem az egész gép ment tönkre. A csere után most az a helyzet,hogy bekapcsolnám,és úgy néz ki mint ami elindulna, világít de fél másodperc múlva le is áll. Valószínűleg szervíz lesz belőle de bárkinek bármi ötlet,vagy hasonló tapasztalat?


Köszönöm



2022. máj. 7. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Lehet el szállt az alaplap is, a csattanó hangot talán valamelyik kondenzátor adta.
2022. máj. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Valami "made in dobd el" tápegység volt? Milyen márka? Van, amelyik előszeretettel nyírja ki a gépet.
2022. máj. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is arra gyanakszom hogy elszállt az alaplap is... És igen noname táp volt de 2019 óta nem volt semmi gond vele.
2022. máj. 7. 18:01
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egy darabig teszi a dolgát, aztán gondol egyet és a sírba viszi az egész gépet. Találkoztam olyan géppel, amit egy SkyHawk nevű csoda nyírt ki. A procin kívül minden meghalt benne, még a csatlakoztatott billentyűzet is. Ezért nem szabad noname tápot venni.

Nekem egy Seasonic beles Corsair van, ami 14 éve hibátlanul működik.

2022. máj. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a tápok ilyenek.


Egy időzített bomba lesz a géped.

2022. máj. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Update,tápcsere megoldotta a problémát,elvittem szervízbe is azért,és minden rendben van végül szerencsére.
2022. máj. 10. 18:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!