Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kiírja a gép minden alkalommal...

Liptayné Katalin kérdése:

Kiírja a gép minden alkalommal, hogy "hibás bináris fájl". Mit kell tennem, hogy egyszerű módon meg tudjam szüntetni?

Figyelt kérdés
Nyugdijas vagyok és alapfokon értem a számítógépet. Annyit tudok, hogy a számítógép kettes számrendszerben dolgozik. Csak azt nem, hogy ez mit jelent? Segítséget kérek!!!!!Köszönöm szépen!
2010. szept. 17. 08:48
 1/2 teszla ***** válasza:

Üdvözlet.

A kérdés még hogy mikor írja ki?Bekapcsolásnál,vagy valami program futatásnál?Valószinüleg sérült a rendszer adatbázisa(hiányzik,sérült valamelyik fontos file).Ezt rendszer visszaállítással vagy ujratelepítéssel orvosolható.De könnyen meglehet hogy valamilyen vírus okozza a hibát.Ilyenkor az ujratelepítés a legtisztább dolog.

2010. szept. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elnézést, hgy nem reagáltam a válaszra,de csak most sikerült telepítő-lemezhez jutnom. Természetesem minde rendbe jött.Köszönom szépen a segítséget!!!!!
2010. szept. 24. 07:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!