Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alaplap. Cserélni kell?

Alaplap. Cserélni kell?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy fm2+-os lapom. És a proci a hűtőhöz valamiért nagyon oda volt ragadva? (Nemtudom Mi a helyes szó) És kiszedte a procit a lapból úgy hogy a socket zárt állapotban volt. És a socket nűanyag fedő burkából letőrt egy kicsi. Na most én anélkül bele raktam a procit és működik. De félek hogy ez valami problémát is okozhat. Ha kell csatolok képet. Amint ha lehet akkor mit kéne cserélni? Remélem ezt a kis részt lehet valahogy cserélni nem akarok egész lapot :(

2022. ápr. 2. 00:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Támogatja.
2022. ápr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi John_McClane
2022. ápr. 5. 19:30
 13/14 A kérdező kommentje:
Ami most van ASRock lapom azon a biosban betudtam állítani a Cpu venti és egy sima ventimnek a gyorsaságát. Az a gigabyte alaplapon is lehetséges?
2022. ápr. 5. 23:13
 14/14 anonim ***** válasza:

Amd alaplapokon a processzor rögzítő felső műanyag része cserélhető. Ha tudsz szerezni egy rossz FM2+-os alaplapot, amin jó a rögzítő, azt simán ki lehet cserélni.

https://www.youtube.com/watch?v=lAcMkxeJoUI

Ez ugyan egy Am3+-os alaplap, de az FM2+-nál is ugyanígy működik.

2022. ápr. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!