Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit a véleményetek erről a...

Mit a véleményetek erről a netbookról: Asus EEEPC - 1001PX?

Figyelt kérdés
itt szeretném megvenni: [link]
2010. szept. 14. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyenge.Inkább ez: [link]
2010. szept. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak az a gond, hogy kb. 85 ezer körül kellene és netbook, mert nem vagyok nagy kihasználója a számítógépeknek. :)
2010. szept. 14. 16:43
 3/3 roli901214 válasza:

Én is pontosan ezt a modellt tervezem megvenni :)

Dizájnos, nagyon szép gép, régebben volt egy 1005Ha-m, paraméterei ugyanezek voltak mint ennek, de már sajnos nincs meg, az "ujjlenyomat mágneses volt" de az 1001px már nem az hála az égnek nagyon jó kis gép egyébként ajánlani tudom mindenkinek WINDOWS7 alatt ajánlatos az 1GB-ot 2GB-ra cserélni.

Amúgy nagyon jól birja a batrija, netezésre, akár filmnézésre is alkalmas a 10 colos kijelző de persze nem 20 méterről :D Inkább csak 1 de jó rajta filmet nézni is tényleg, akár öregebb játékok futtatására is jó, bár az már inkább XP és nem Windows 7 alatt...

Remélem tudtam segíteni a választásodban...

2011. ápr. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!