Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Használt, vagy új laptop?

Használt, vagy új laptop?

Figyelt kérdés
Szeretnék laptopot venni. De egyesek azt mondják vegyek újat, a garancia miatt mások meg azt,hogy használtat mer' az olcsóbb. Én tök süti vagyok a laptopokhoz ezért teljesen tanácstalan vagyok...
2010. szept. 14. 12:55
 1/8 anonim válasza:
Szerintem ilyenből feltétlen újat kell venni! Ha kívülről pofás is a használt, ki tudja, mennyire van leharcolva? Na meg tényleg a garancia...
2010. szept. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Újat. A laptop nemigen javítható. A fiam vette egy nagyon jót kéz alól, viszont fél év múlva elromlott, és csak alkatrész lett belőle, 40. e se ért..és most nincs laptopja.

Még garanciás lenne az új.

PC lehet hazsnált mert azt könnyebb alaktrészenként cserélni.

2010. szept. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Azért vagyok igazán dilemmában, mert apám vett magának egy használtat, már lassan 2 éve, hogy jó. Ő mondja azt, hogy használtat vegyek. Viszont a barátom, aki mellesleg rendszergazda, szintén azt mondja, hogy újat vegyek. Én is egyébként afelé hajlok, hogy újat vegyek.
2010. szept. 14. 13:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Újat vegyél, ahhoz kapsz garanciát is, biztos, hogy jó az akkuja is.
2010. szept. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Újat vegyél garancia miatt. Lehet, hogy kicsit drágább, de ott legalább tudod, hogy mire adsz ki pénzt.
2010. szept. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Mindenképpen új ha nem is csak a garancia de az akksi minősége és állapota nagyon fontos


ÚJ!!!

2010. szept. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha van Magyarorszagon olyan ceg, amely "refurbished"(nem tudom a pontos megfelelojet) laptopokkal foglalkozik akkor olyat, ha nem akkor ujat.
2010. szept. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
asszem a refurbished felújítottat jelent:)
2010. szept. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!