Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek megéri ez a fajta...

Szerintetek megéri ez a fajta egér? Lent

Figyelt kérdés
Tehát egy X7es egeret szeretnék venni, csak nem tudom hogy melyik az a fajta ami olcsó is, és jól is bírja.Tehát a kérdés érdemes-e x7es egeret venni, és abból melyik fajtát ha érdemes?
2010. szept. 13. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:

persze hogy megéri.

miért ne érné meg

vedd meg nyugodtan.

ha pedig mégse mered akkor vegyél olcsót pár forintost. az is megéri. nyúzod egy évig és kész dobod el.

2010. szept. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

előbb lemraradt a linkem a kommenthez


[link]

2010. szept. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

még egy link az előbbihez.


[link]


ennyiért amúgy se drága...

2010. szept. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Nem 2 forintosat szeretnék venni, de nem is 28.000 Ft-os Razer Nagát. Persze, nagyon megérné, meg is venném, csak nem fér ki a tőkémből! :D

2010. szept. 13. 20:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem 2 ezerforintos a billentyűvel együtt, sztem ha nem zavar, hogy lekopnak a betűk bármelyik jó...
2010. szept. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
nekem X7 em van nagyon meg vagyok vele elégedve :) vedd meg nem bánod meg
2010. szept. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A suliban ilyenek vannak:

[link]


Meg fullhd-s ledes monitorok és 4magos (4x3 GHZ-s) gépek 4 GB ddr3-as rammal. Ez csak dicsekvés volt. :DDD


Az egerek egyébként elég jók, faasztalon egérpad nélkül is pontosak, napi 6-8 órát szokták nyúzni őket, egyáltalán nem vigyáznak rájuk, mégis jó még az összes.

Ha meghal az egerem, valszeg én ilyet fogok venni.

2010. szept. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mire akarod használni?


Van egy A4Tech X-750Fes "gamer" egerem. USB-s, 5 gombos lézer. 600-2500dpi 6 lépésben. Kb 1200on használom :-) Vékony kábeles. 4500 ft. Windowsra és játszogatni tökéletes, kézre esik nagyon, bár én ki is használom.


De van egy 1200-ftos Logitech RX250em. USB 5 gombos optikai 1000 Hz-s.

Ha keményebb ellenfeleim vannak mondjuk CoD2ben akkor a logitechet használom 1000hz-en mert a válaszidő akkor 1ms és nem 8ms mint a 125 hz-s vékonykábeles A4nek. De ez megint csak egyéni preferencia és nem sokat számít. Minimum placebó mondjuk:-)


Van egy sima Logitech 3 gombos egerem is. Ez ilyen backup.


Szal ha játékra akarod használni akkor lehet jobb lesz, bár csodát ne várj, és ne lepődj meg ha G700as egereket elvernek 1000 ftos MS1.1a egérrel...

Amúgy ha bekonfigolod a gombokat akkor egész produktív lehet egy "gamer" egér.

2010. szept. 14. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát WoW-hoz szeretném használni, mert már elég kényelmetlen az egyész billentyűt végzongorázni, ugyanis ctrl+ majdnem minden szám bidelve van, meg shift + minden szám majdnem meg betűk, alt + betűk stbstb ... elég sok bidem van ami már nem is esék kézre, clickelgetni utálok :D ezért kéne x7. amúgy windows 7-em van, nem tudom kompatibilis-e vele :S
2010. szept. 14. 09:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!